Witajcie w świecie AHOSA!

Dekorujemy wyjątkowe okazje. Nasza firma, TO NASZA PASJA, dlatego wyroby projektujemy i wykonujemy ręcznie z dbałością o najmniejszy szczegół. Na tej stronie znajdą Państwo nietuzinkowe dekoracje, które na pewno zachwycą gości. Produkujemy dekoracje ślubne, takie jak: kotyliony, kieliszki np. dla Pary Młodej, ozdoby samochodów, sal, kościołów, podziękowania dla gośći, dekoracje komunijne: wianki, dekoracje świąteczne, figury gipsowe i wiele innych rzeczy. Poza tym w naszej ofercie znajdą Państwo półprodukty takie jak susz egzotyczny, owoce lasu, wstążki, itp.

Dostosowujemy się do oczekiwań klientów – projektujemy również wyroby na indywidualne zamówienie. Naszą wiedzą i doświadczeniem dzielimy się z klientami pomagając im znaleźć najlepsze rozwiązanie, aby ten wyjątkowy dzień ich życia był najpiękniejszym! Oferujemy pełne doradztwo projektowe. AHOSA to jakość bez kompromisów! Zaufało nam już wielu klientów!

Zapraszamy do obejrzenia i zakupu naszych wyrobów!

Produkty wykonywane ręcznie, dlatego jeden od drugiego może nieznacznie różnić się od siebie. Kolory też mogą się nieco różnić, gdyż zależy to od ustawienia Państwa monitora.

Opisy naszych aukcji, dołączone do nich zdjęcia oraz projekty są naszego autorstwa. (Chronione są prawem autorskim.)  Zgodnie z ustawą o prawach autorskich ich kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w całości lub w części bez naszej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich (Dz.U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 Nr 43 poz. 170).

Jakość premium

Oryginalne wzornictwo

Zawsze pełna gwarancja

Indywidualne zamówienie

Produkt polski

Rękodzieło